Family business over three generations

O nasO nas

Varga Dénes, Varga Dorottya, Varga Endre

Varga-Flexo Kft. powstała w 1993r. Założyciel, Endre Varga wówczas już od ponad piętnastu lat zajmował się projektowaniem i produkcją maszyn fleksograficznych. Wspólnie z synem zakładając firmę postawili sobie za cel, aby wyjść na rynek międzynarodowy z nowymi maszynami fleksograficznymi, bobiniarkami, laminarkami, naklejarkami matryc, reprezentującymi najlepszy stosunek ceny do jakości. Endre Varga senior w 2010 roku przekazał firmę synowi, Denes Varga, ale nadal na bieżąco śledzi działalność firmy, służy pomocą i radą przy podejmowaniu ważnych decyzji, i ma nadzieję, że uczestniczące już w życiu firmy wnuki, kontynuować będą wymianę pokoleń. Dobre kontakty z europejskimi klientami i ich opinia potwierdzają, że udało się spółce osiągnąć konkurencyjną pozycję na rynku maszyn poligraficznych. Bieżącym celem jest dalsze zacieśnianie kontaktów z dotychczasowymi klintami i twarzenie nowych relacji.

Varga-Flexo Kft. Stara się zaspokoić oczekiwania klientów, dla których ważny jest druk wysokiej jakości, szybka zmiana zleceń, krótki narząd, ekonomiczna produkcja i krótki okres zwrotu nakładów. Jednocześnie udało się stworzyć urządzenie proste w obsłudze i w utrzymaniu. Dzięki strategii długoterminowej, wszystkie bez wyjątku maszyny wyprodukowane przez spółkę od 1993r. działają niezawodnie i cieszą się zaufaniem właścicieli. Klienci w chwili zakupu obdarzyli Varga-Flexo swoim zaufaniem, dlatego spółka zapewnia im ciągłe wsparcie techniczne, które przez lata współpracy przekształca się w wspólnotę interesów opartą na wzajemnym zaufaniu.O nas

Lengyeltóti Production plant

Główna siedziba firmy i serwis znajduje się w Budapeszcie, gdzie oprócz biura konstrukcyjnego działa również zakład doświadczalny napędów i sterowania, w którym testowane są najnowsze rozwiązania, zanim zostaną wykorzystane w nowych maszynach. Produkcja maszyn odbywa się w zakładzie w Lengyeltóti, gdzie stały wzrost mocy przerobowych i unowocześnianie technologii umożliwia zaspokajanie coraz wyższych wymagań zamawiających. Kontakt z klientami nie kończy się w chwili uruchomienia urządzeń w zakładzie klienta, lecz jest to dopiero początek szerszej współpracy obejmującej doradztwo, szkolenia, natychmiastowy serwis i dostawy części zamiennych, ciągłe wsparcie w pracach rozwojowych. Nasze maszyny wyposażamy w internetowy system serwisowy zawierający funkcjonujący bezpłatnie w sieci SKYPE telefon. Dzięki temu w przepadku ew. potrzeby wsparcia, rady, wystąpienia usterki, możemy skomunikować się z daną maszyną, bezpośrednio konsultując sposób rozwiązania problemu z operatorem maszyny, bez dodatkowych kosztów. Nasi pracownicy starają się natychmiast reagować na każde zgłoszenie. W razie potrzeby ofertę wysyłamy w ciągu godziny od zapytania. W celu zapewnienia jak najszybszej reakcji rozwijamy system informatyczny spółki i procedury zarządzania.
 

W trakcie projektowania maszyn Varga-Flexo Kft. główny nacisk kładzie na jakość druku, stabilność konstrukcji, pewność funkcjonowania, prostą obsługę, maksymalne skrócenie czasu narządu oraz wymiany bobin, jak również rentowność eksploatacji i szybki zwrot nakładów. Ważnymi aspektami są również prostota obsługi, łatwość dostępu. Nieustannie obserwujemy najnowsze tendencje konstrukcyjne, aby móc zaoferować klientom urządzenia wykonane w oparciu o najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne.Munkatársak

CENTRALA:

HU-1171 Budapest, Berky Lili utca 26. +36 1 253 7264

Varga Endre

Varga Endre

Ügyvezető


+36 30 992-2061

varga.endre@vargaflexo.hu

Varga Dénes

Varga Dénes

Ügyvezető-tulajdonos


+36 30 942-9248

varga.denes@vargaflexo.hu

Roszinszki János

Roszinszki János

Fejlesztőmérnök


+36 30 991-8061

roszinszki.janos@vargaflexo.hu

Varsányi Dorottya

Varsányi Dorottya

Pénzügy


+36 30 201-7119

varsanyi.dorottya@vargaflexo.hu


ZAKŁAD PRODUKCYJNY :

HU-8693 Lengyeltóti, Rákóczi utca 65. +36 85 431 062

Lóki Hermina

Lóki Hermina

Beszerző


+36 30 395-4725

loki.hermina@vargaflexo.hu

Mérő László

Mérő László

Üzemvezető


+36 30 415-1974

mero.laszlo@vargaflexo.hu

Tuli Zsolt

Tuli Zsolt

Műszaki vezető


+36 30 242-9348

tuli.zsolt@vargaflexo.hu

Ember-Bojkovszky Edina

Ember-Bojkovszky Edina

Kiemelt kapcsolattartó


+36 30 733-6120

bojkovszky.edina@vargaflexo.huReferencje

Referencje

Serwis

Szybkimi naprawami naszych maszyn dla spełnienia wymogów fleksografii zajmuje się nasz wydzielony zespół serwisowy. W przypadku wyprodukowanych przez nas maszyn będących na gwarancji oraz w późniejszym okresie eksploatacji, w przeciągu 24 godzin od zgłoszenia awarii przystępujemy do naprawy na terenie całej Europy. W odniesieniu do maszyn wyposażonych w funkcję zdalnego serwisu internetowego i awarii możliwej do usunięcia przez internet czas ten skraca się do 1 godziny. Częścią systemu jest działający nieodpłatnie poprzez SKYPE telefon, za pośrednictwem którego możemy bezpośrednio i bez dodatkowych kosztów przeprowadzać konsultacje z operatorem maszyny. Za pomocą tego systemu z naszego biura w Budapeszcie jesteśmy w stanie aktualizować oprogramowanie maszyn pracujących u naszych klientów. Już w trakcie projektowania i następnie podczas procesu produkcji traktujemy za priorytet zapewnienie stabilnego, bezawaryjnego i bezpiecznego działania wyprodukowanych przez nas maszyn. W trakcie doboru dostawców ważnym aspektem jest dla nas, aby byli zdolni w ciągu 24 godzin dostarczyć uszkodzony element. Jeśli chodzi o uszkodzone części w maszynach naszej produkcji, 85% części możemy wysłać natychmiast lub w ciągu 24 godzin kurierem z naszego magazynu. Pragniemy, aby nasi klienci mieli poczucie, że zakupują nie tylko niezawodne urządzenie, ale zyskują również wiarygodne wsparcie techniczne. Nasi koledzy dysponują odpowiednimi przyrządami, oprogramowaniem, narzędziami i wiedzą fachową, niezbędnymi do wykrycia usterek i ich jak najszybszego usunięcia. Oprócz tego podejmujemy się remontów kapitalnych maszyn u klienta, przeprowadzania szkoleń i doradztwa fachowego oraz wszystkiego co ma związek z wyprodukowanymi przez nas maszynami fleksograficznymi, laminarkami, bobiniarkami czy urządzeniami do montażu klisz.

Serwis


© 2018 Copyright Varga-Flexo Kft. Minden jog fenntartva!